Зворотній зв’язок

Заповніть усі необхідні поля для заказу дзвінка!м.Одеса (048)778-69-09

(067)887-17-17

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

м.Київ (044)227-34-38

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

м.Харків (050)221-00-66

(067)253-51-38

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Межнародні

морські та контейнерні перевезення


Отримати
найкращу ціну

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ НА КАРТІ СВІТУ
Будемо раді співпрацювати з Вами!
ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ НА КАРТІ СВІТУ
Будемо раді співпрацювати з Вами!
ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ НА КАРТІ СВІТУ
Будемо раді співпрацювати з Вами!
ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ НА КАРТІ СВІТУ
Будемо раді співпрацювати з Вами!
ДОСТАВКА ВАНТАЖУ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ НА КАРТІ СВІТУ
Будемо раді співпрацювати з Вами!

Знайди свій контейнер

1. Оберіть судоходну лінію;
2. Оберіть номер контейнера або коносаменту.

Міжнародні морські перевезення та контейнерні перевезення вантажів

Основний напрямок діяльності компанії «УкраМарин» - міжнародні та внутрішньоукраїнські перевезення морським транспортом. Для задоволення потреб клієнтів в транспортуванні вантажів за схемою «від дверей до дверей», компанія «УкраМарин» пропонує персоналізований сервіс і в кожному випадку пропонує найбільш вигідне рішення.

Ми можемо доставити вантаж в будь-яку точку світу. Досить часто у нас замовляють вантажні перевезення з Китаю, Кореї, Туреччини.

Кваліфікований персонал компанії завжди йде на зустріч клієнтам. Ми консультуємо з питань, пов’язаних з вантажними перевезеннями, митним оформленням, сертифікацією та страхуванням Вашого вантажу. Працюючи в вантажними перевезеннями цінних, крихких, негабаритних та небезпечних вантажів, ми накопичили достатньо досвіду, тому розроблюємо найбільш ефективні схеми доставки вантажів. Перевезення негабаритних вантажів здійснюється з використання спеціальної техніки по ретельного продуманому маршруту и обов’язково вимагає наявності дозволів дорожніх служб. Професіонали, що працюють в нашій компанії, приймають рішення, які скорочують час та вартість перевезень негабаритних вантажів. Законодавством затверджено, що перевезення негабаритних вантажів має відбуватися за наявності необхідного пакету документів та з дотриманням певних правил. «УкраМарин» надає професійні митні послуги та проводить якісне експедирування. Ми швидко вирішимо питання, що стосуються перевезення вашого вантажу, та гарантуємо очікуваний результат.

Перевезення морським транспортом

Нашим клієнтам доступні такі послуги:

 • митне оформлення;
 • конкурентноздатні ставки морського фрахту;
 • автомобільні перевезення;
 • морські контейнерні перевезення;
 • наявність відповідних гігієнічних висновків, фітосанітарних дозволів, ветеринарних дозволів і т.д.;
 • оформлення дозвільних і портових документів на імпорт і експорт вантажів, сертифікатів походження;
 • експедирування вантажів в портах Одеса, Іллічівська, повний документообіг;
 • доставка вантажів з Китаю, Туреччини, Кореї, США і інших країн;
 • експедирування та міжнародні контейнерні перевезення.

Морські перевезення контейнерів

Щоб залишити заявку на контейнерні перевезення або митне оформлення, відвідаєте розділ «контакти» і напишіть лист з інформацією про вантаж, час і місце доставки.

Послуги професіоналів допоможуть вам уникнути проблем, дозволять знизити вартість доставки вантажу і скоротити час доставки.

 

 

Зовнішні і внутрішні морські перевезення

В системі світових транспортних перевезень ключову роль займають міжнародні морські перевезення. Даний спосіб доставки має ряд переваг, що робить його привабливішим і затребуваним серед приватних осіб і комерційних компаній. Основними чинниками вибору є надійність, безпека і доступна вартість. Значна частина земної кулі покрита водою, тому морські перевезення вантажів практично безмежні.

Надійність морських перевезень

Морські контейнерні перевезення – це доставка того або іншого вантажу в герметичному контейнері. Завдяки злагодженому маршруту і стиковці морського транспорту з автомобільним і залізничним транспортом, вантаж можна доставляти буквально «від дверей до дверей». Для реалізації такого плану експедитори ретельно розробляють маршрути, зважаючи на особливості вантажів, дальність перевезення, терміни доставки. Перевезення вантажів морським транспортом дешевше, ніж наземним або авіатранспортом, правда, і швидкість дещо нижче. В середньому судно з Америки або Китаю йде 30 днів. Це чималий термін, який підходить не для всіх товарів, для перевезення деяких вантажів використовують спеціальні контейнери з можливістю підтримувати встановлений температурний режим. Контейнери надійно захищені від випадковостей, ризик загубити контейнер в дорозі дорівнює нулю.

Ризик зведено до нуля

Перевезення морським транспортом – це цілий комплекс послуг, який включає страхування вантажу, відстежування дороги, митне оформлення, оформлення супровідної документації та ін.

Види морських перевезень розрізняють по території:

 • Зовнішні, міжнародні операції, здійснюються між іноземними портами під час імпорту та експорту товарів.
 • Внутрішні, які здійснюють по території однієї країни.

Правила морського перевезення зобов'язали запечатувати і пломбувати кожен контейнер, що повністю виключає можливість випадкового чи навмисного відкриття. Крадіжка, втрата чи пошкодження вантажів неможливе. Морські перевезення контейнерів мають лише один недолік – тривала доставка, але у випадку з великими партіями товару чи габаритними товарами – це єдиний спосіб перевезти вантаж.

Чому варто довірити морські перевезення (Україна) компанії «УкраМарин»?

 • Безперервний контроль якості.
 • Високий рівень сервісу. Доставка товарів відповідно до міжнародних стандартів.
 • Експедирування вантажів.
 • Можливість перевезення негабаритних та небезпечних вантажів.
 • Автотранспортні і залізничні перевезення по Україні та в інші країни.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка цінова політика.
 • Професіоналізм і відмінне знання ринку контейнерних перевезень.

Вартість послуг індивідуальна для кожного замовника. Для визначення вартості необхідно заповнити заявку, спеціалісти проаналізують її в мінімально короткий термін та проведуть розрахунок у відповідності до особливостей товару, який транспортується, та у відповідності с оптимальним маршрутом транспортування. 

 

 

Новини

Морські перевезення: переваги та недоліки

Єдиний недолік, котрий мають морські контейнерні перевезеннятривала доставка, але у випадку з великими партіями товару чи габаритними товарами – це єдиний спосіб перевезти вантаж ...

Детальніше...

Перевезення негабаритних вантажів

ТОВ «УкраМарин» надає послуги з перевезення всіх можливих видів вантажів, включаючи негабаритні вантажі та великовагові вантажі. Негабарит – це вид вантажу, котрий ...

Детальніше...

Морські перевезення вантажів

Фахівцями розроблено безліч моделей судів, які призначені для перевезення вантажів, тому створено всі умови для забезпечення найкращих умов доставки різних товарів на будь-які відстані. Танкери, контейнеровози, суховантажі, ролкери, балкери…

Детальніше...

Автомобільні вантажоперевезення

Попит на автомобільні вантажоперевезення постійно зростає. В даний час транспортування вантажів автомобільним транспортом є одним з найпопулярніших способів перевезення вантажів в світі...

Детальніше...