Зворотній зв’язок

Заповніть усі необхідні поля для заказу дзвінка!Доставка вантажів будь-яку точку на карті світу

Будемо раді співпрацювати з вами!

Про нас

Ukramarine

Міжнародні морські перевезення і контейнерні перевезення

 

Основний напрям діяльності компанії «УкраМарин» — міжнародні і внутрішньоукраїнські перевезення морським транспортом. Для задоволення потреб клієнтів в транспортуванні вантажів за схемою «від дверей до дверей» компанія «УкраМарин» надає персоналізовані послуги і у кожному конкретному випадку пропонує найбільш вигідні рішення. Ми можемо доставити вантаж в будь-яку точку світу. Досить часто у нас замовляють вантажоперевезення з Китаю, Кореї, Туреччини.

Кваліфікований персонал компанії завжди йде назустріч клієнтам. У нас ви можете отримати консультацію з питань, пов'язаних з вантажоперевезеннями, митним оформленням, сертифікацією і страхуванням вашого вантажу. Працюючи з вантажоперевезеннями коштовних, крихких, негабаритних і небезпечних вантажів, ми накопичили достатній досвід і можемо розробити найбільш ефективну схему доставки вашого вантажу. Перевезення негабаритних вантажів здійснюється з використанням спеціальної техніки ретельно продуманим маршрутом і обов’язково вимагає дозволів дорожніх служб. Професіонали, що працюють в нашій компанії, приймають ефективні рішення, які скорочують час і вартість перевезень негабаритних вантажів. Законодавством затверджено, що перевезення негабаритних вантажів здійснюється лише за наявності всіх необхідних документів з дотриманням певних правил. «УкраМарин» надає професійні митні послуги і здійснює якісне експедирування. Будь-які питання, що стосуються перевезення вашого вантажу, ми вирішимо швидко і з бажаними результатами.

 

Нашим клієнтам доступні такі послуги:

  • митне оформлення;
  • конкурентоздатні ставки морського фрахту;
  • автомобільні перевезення;
  • морські контейнерні перевезення;
  • відповідність гігієнічним висновкам, фітосанітарним дозволам, ветеринарним дозволам і т.д.;
  • оформлення дозвільних і портових документів на імпорт та експорт вантажів, сертифікатів походження;
  • експедирування вантажів в портах Одеси, Іллічівська, повний документообіг;
  • доставка вантажів з Китаю, Туреччини, Кореї, США і інших країн;
  • експедирування та міжнародні контейнерні перевезення.

Щоб залишити заявку на контейнерні перевезення або митне оформлення, відвідайте розділ «контакти» та напишіть лист з інформацією про вантаж, час і місце доставки.

Послуги професіоналів допоможуть вам уникнути проблем і дозволять скоротити вартість і час доставки вантажу.