Зворотній зв’язок

Заповніть усі необхідні поля для заказу дзвінка!Доставка вантажів будь-яку точку на карті світу

Будемо раді співпрацювати з вами!

Вакансии


Характеристики та класифікація небезпечних вантажів

У цьому розділі вашій увазі надана інформація про небезпеку кожного класу вантажів, їх физико-хімічні властивості, види, і міру ризику при транспортуванні. Згідно класифікації, небезпечні вантажі прийнято розділяти на підкласи, категорії і групи.

Подробнее...

Митне оформлення вантажів

Під поняттям митного оформлення мається на увазі комплекс необхідних заходів для успішного перетину товарами державного кордону.

Наслідки неправильного або невчасного митного оформлення можуть бути досить серйозними – починаючи з накладення штрафних санкцій і закінчуючи арештом або арештом з подальшою конфіскацією товару.

Подробнее...

Складські послуги

ТОВ «УкраМарин» надає складські послуги, послуги з консолідації вантажів, їх зберігання, необхідної обробки і подальшої відправки.

Потреба замовлення складських послуг є важливою складовою всього ланцюга постачань наших клієнтів, тому ми приділяємо цьому питанню належну увагу.

Складські приміщення, що є в нашому розпорядженні, можуть бути задіяні для консолідації невеликих партій вантажів, а також у випадках, коли необхідна перевалка комплектних вантажів.

Замовлення складських послуг в ТОВ «УкраМарин» особливо вигідне для тих, хто займається імпортом товарів з країн СНД і в Західну Європу. Також ми надаємо логістичні послуги консолідації вантажів на багатьох складах в Європі та Китаї.

Внутрішньопортове експедирування

Структурний підрозділ ТОВ «УкраМарин», який відповідає за надання послуг експедирування, є першою ланкою, з якої почалося існування нашої компанії, це основа, на якій будувався весь подальший розвиток і розширення.

Зараз наша команда працює з обома ключовими морськими портами регіону – в Одесі та в Іллічівську. Наші досвідчені фахівці з підрозділу експедиторських послуг забезпечать оформлення всіх необхідних вам документів для таких випадків:

  • Супровід перевалки вантажів на автотранспорт.
  • Необхідність сертифікації імпортних товарів.
  • Швидке та успішне проходження всіх існуючих формальностей, встановлених митними, карантинними, ветеринарними та екологічними вимогами.
Подробнее...