Зворотній зв’язок

Заповніть усі необхідні поля для заказу дзвінка!Доставка вантажів будь-яку точку на карті світу

Будемо раді співпрацювати з вами!

Автомобільні вантажоперевезення

Попит на автомобільні вантажоперевезення постійно зростає. В даний час транспортування вантажів автомобільним транспортом є одним з найпопулярніших способів перевезення вантажів в світі.

Головною причиною такої популярності цього виду доставки вантажів в першу чергу є швидкість здійснення доставки з одного пункту в іншій.

Різноманітність сучасних вантажних автотранспортних засобів повністю вирішує проблему вибору потрібного і відповідного автомобіля.

Існує можливість підібрати автомобіль залежно від конкретних характеристик вантажу – його об'єму, ваги та інших показників. Окрім вантажопідйомності і місткості кузова, вантажні автомобілі також розрізняються за способом вантаження товару.

ТОВ «УкраМарин» гарантує автомобільне транспортування вашого вантажу на найвищому рівні. По суші для нас практично не існує кордонів, якщо вас цікавлять міжнародні автомобільні вантажоперевезення – наша компанія до ваших послуг.

Міжнародні вантажоперевезення на автотранспорті набагато швидшим способом перевезти що-небудь, ніж, наприклад, транспортування залізничним транспортом. Наша компанія також надає можливість доставки ваших вантажів «від дверей до дверей».

Слід зазначити ряд переваг, якими автомобільні вантажоперевезення вигідно відрізняються:

Універсальність

Універсальність перевезень автомобільним транспортом полягає в першу чергу в тому, що подібний вид транспорту дозволяє здійснювати доставку різних вантажів – від твердих до сипких, від рідких до газоподібних. Для правильного транспортування необхідно лише правильно підібрати різновид вантажного причепа.

Швидкість

Швидкість перевезення, яку можливо досягти при використанні автомобільного транспорту, не йде в порівняння ні із залізничним, ні з водним транспортом. Особливо актуально це у випадах, коли необхідно перевезти вантажі, в яких досить обмежений термін придатності (найчастіше це продукти харчування).

Можливість організації складних маршрутів

Автомобільний транспорт дає змогу здійснити доставку вантажів відразу по декількох адресах, що забезпечує грамотне планування структурно складних маршрутів. Вантажне авто на шляху до кінцевого пункту призначення може заїжджати в декілька міст, здійснюючи розвантаження одного і завантаження іншого виду вантажу. Маршрути, сплановані таким чином є значно ефективнішими.

При плануванні автомобільних вантажоперевезень слід також враховувати деякі важливі моменти. Наприклад, якщо планується перевезення партії товарів, що мають підвищену цінність, не варто забувати про спеціальний супровід і охорону вантажу в дорозі.

Якщо планується міжнародне перевезення якого-небудь великогабаритного або надважкого вантажу, найчастіше такі вантажі вважають за краще перевозити або залізничним або водним транспортом.

Але і в таких випадках автомобільні перевезення використовуються – або для доставки вантажу до місця відправки, або у випадках, коли необхідна доставка “від дверей до дверей”. Навіть небезпечні або збірні вантажі абсолютно безпечно, якісно і акуратно можуть бути доставлені вантажним автомобільним транспортом до місця подальшого вантаження.

Ми маємо можливість з гордістю заявити, що наша компанія займає дійсно гідні позиції на ринку автомобільних вантажоперевезень. Ці позиції підкріплені ефективною та продуктивною роботою наших співробітників, пильним наглядом та аналізом змін на ринку, а також вмінням підлаштовуватися під потреби наших клієнтів.

Ми з особливою увагою ставимося до підготовки наших фахівців, щоб вони не лише могли надати нашим клієнтам корисну та актуальну інформацію, але також і правильно вибудовувати роботу з нашими багаточисельними партнерами для досягнення високого рівня надання транспортних послуг і логістичних послуг.

Наші диспетчери нададуть вам всю необхідну інформацію, що стосується пропонованих схем доставки ваших вантажів. Вони також підберуть правильний автомобільний транспорт залежно від типу вашого вантажу. Коли ваш вантаж вже буде в дорозі, наші диспетчера своєчасно інформуватимуть вас про його місцезнаходження у будь-який момент транспортування.

Наша головна мета – максимальне задоволення наших клієнтів рівнем надання послуг в нашій компанії.