Зворотній зв’язок

Заповніть усі необхідні поля для заказу дзвінка!Доставка вантажів будь-яку точку на карті світу

Будемо раді співпрацювати з вами!

Митне оформлення вантажів

Під поняттям митного оформлення мається на увазі комплекс необхідних заходів для успішного перетину товарами державного кордону.

Наслідки неправильного або невчасного митного оформлення можуть бути досить серйозними – починаючи з накладення штрафних санкцій і закінчуючи арештом або арештом з подальшою конфіскацією товару.

Проведення всіх заходів щодо митного оформлення вимагає комплексних знань у сфері митного, податкового і валютного законодавства. Спеціалісти компанії “УкраМарин” не лише володіють всіма цими знаннями, але також мають необхідні навики і великий досвід декларування товарів. Наша компанія регулярно проводить моніторинг ситуації в українському законодавстві і завжди своєчасно враховує всі зміни в процесі митного оформлення ваших вантажів.

Рівень компетенції наших працівників дозволяє здійснювати процес митного оформлення максимально швидко, ефективно та у відповідності з чинним законодавством.

Митне оформлення вантажів в Україні 2015 (Імпорт Експорт)   

Забудьте про занепокоєння та зекономте такий цінний час – зверніться за послугами митного оформлення в ТОВ «УкраМарин».

Весь процес митного оформлення умовно розділений на такі етапи:

  • Вивчення різних митних режимів.
  • Розрахунок всіх необхідних митних платежів.
  • Оформлення митних декларацій.
  • Підготовка і оформлення всіх необхідних дозвільних документів для імпорту/експорту.
  • Оформлення необхідних сертифікатів та дозволів на перевезення залежно від типу товарів, що перевозяться.
  • Вибір найбільш прийнятного варіанту митного оформлення.
  • Підбір кодів відповідно до УКТ ЗЕД.
  • Подача митним органам підготовленого пакету документів.

Митне оформлення товарів   

Спеціалісти нашої компанії поділяться з вами найважливішими правилами міжнародної торгівлі, що допоможе вам уникнути незапланованих і малоприємних додаткових витрат.

ТОВ «УкраМарин» також представлятиме ваші інтереси в органах митного контролю і зможе вирішити всі складні питання, пов'язані з митним оформленням вашого вантажу.

Наш багатолітній досвід роботи у сфері надання послуг митного оформлення дає змогу здійснювати всі етапи процесу оформлення на гідному рівні і в максимально короткий термін.

Оформлення митної документації

Співпраця з нашою компанією означає – завжди професіональний підхід. Ми виконуємо всі узяті на себе зобов'язання. Ви можете бути спокійні стосовно якості всіх документів і своєчасних оплат митних зборів.

Якщо ви збираєтеся здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, на вашій дорозі обов'язково виникне таке важливе питання, як митне оформлення товарів. Митне декларування – це обов'язкова умова здійснення законної торгівлі і проведення законної торгівлі та проведення імпортно-експортних операцій.

Професіональне оформлення митної документації

Щоб ваш вантаж без проблем здолав всі перешкоди по дорозі на склад, необхідна злагоджена робота групи спеціалістів. Компанія «УкраМарин» пропонує брокерські послуги з митного оформлення. Оформлення відповідних документів це тривала і специфічна процедура, а невчасне або неправильне оформлення документів може мати серйозні наслідки, починаючи від накладення штрафу і закінчуючи арештом і конфіскацією товару. Спеціалісти компанії «УкраМарин» володіють всіма відповідними знаннями і навиками, а також проводять моніторинг українського законодавства, що дозволяє враховувати всі зміни в процесі митного оформлення. Послуги митного оформлення включають в себе, перш за все, консультацію, підготовку супровідних і дозвільних документів, що стосуються транспортування товарів за кордон, декларування вантажу і оформлення в митних органах.

«УкраМарин» - допомога в митному оформленні

Фахівці допоможуть провести таку непросту процедуру як митне оформлення, порядок її проведення та оформлення має безліч нюансів. Як правило, оформлення вантажів завершується впродовж 4 годин після подачі декларації і необхідного пакету документів. Проте, як показує практика, не все так просто, митне оформлення імпорту і митне оформлення експорту вимагає досконального знання податкового, митного і валютного законодавства, індивідуального підходу, уміння взаємодіяти з митними службами і конкуруючими органами. Залежно від необхідного митного режиму (імпорт, експорт транзит) і особливостей його переміщення через кордон, фахівці визначають оптимальну схему, як провести оформлення митних документів, порядок подачі документів, нарахування митних платежів та ін. Професійно підійти до цього питання може лише митний брокер. Багато компаній звертаються за співпрацею до «УкраМарин», переконавшись на власному досвіді, що краще довіряти послуги митного оформлення вантажів спеціалістам. Та і не завжди доцільно влаштовувати митний відділ всередині компанії, це спричиняє збільшення фінансових витрат, розширення штату співробітників. Тому раціональніший спосіб – вдатися до допомоги професіоналів.

Митне оформлення вантажів «під ключ»

Послуга митне оформлення вантажів (Україна) «під ключ» має на увазі, що брокер бере на себе всі зобов'язання і повністю супроводжує зовнішньоекономічні операції, починаючи від підготовки документів на митне оформлення вантажів і закінчуючи випуском товару. Розуміння правил оформлення документації, знання законодавства гарантує митне оформлення (Київ) з мінімальними затратами фінансів і часу.

Митне оформлення (2014)компанією «УкраМарин» економить ваш час, ви отримуєте можливість направити свої сили на вирішення поточних завдань. Багатолітній досвід роботи і знання спеціалістами законодавства гарантує, що (Україна) митне оформлення пройде на найвищому рівні і ваш вантаж буде своєчасно доставлений в пункт призначення. Співпраця з «УкраМарин» - це гарантія надійності і якості, про це свідчить відмінна репутація і роки досвіду на ринку послуг.